Części Zamienne i Akcesoria

Oferujemy części zamienne do samochodów Hyundai, Mazda oraz SsangYong, zarówno części oryginalne jak i zamienniki. Importujemy również części zamienne do samochodów marki Mazda w wersjach amerykańskich.

Części mogą być odebrane w siedzibie firmy, bądź dostarczone kurierem

Przy zamówieniu powyżej 1000 PLN dostawa gratis! 

Jeżeli wiedzą już Państwo jaką część potrzebują, mogą Państwo ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ONLINE

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć czy część jest dostępna lub potrzebują konsultacji ze specjalistą prószę wybrać jedną z dwóch możliwości kontaktu z nami:

             1. Złożenie zapytania za pośrednictwem internetu 

             2. Kontakt telefoniczny z działem części i akcesorii (8:00-20:00 pn-pt)

  • numer stacjonarny: +48 22 150 00 00

 

 

 

 

Polityka prywatności: 

 „Administratorem danych osobowych jest KMH Automotive z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 516, zwana dalej KMH.

Państwa dane osobowe są przetwarzane przez KMH zgodnie z art. 23 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu zrealizowania zamówienia części zamiennych do samochodu, w celu informowania o nowych usługach, produktach i promocjach oraz w celu archiwizacji.

Informacje dotyczące Państwa mogą być przekazywane uprawnionym podmiotom. KMH zapewnia Państwu realizację uprawnień wynikających z wyżej wymienionej Ustawy, tzn. umożliwia Państwu wgląd do własnych danych osobowych i ich poprawianie. Dane te nie będą przekazywane podmiotom trzecim nienależącym do Grupy Ssangyong. 

Mają też Państwo prawo wniesienia w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 Ustawy pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych osobowych.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres KMH z dopiskiem "Dane osobowe".”